Facebook

Międzynarodowy Festiwal Młodzieży - informacje Email
Wpisał Mateusz Głasek   
Piątek, 13. Marzec 2015 23:38

Młodzieży!

Jak większość z Was już wie w dniach 16-19.07.2016 odbędzie się w Świdrze Międzynarodowy Festiwal Młodzieży. Nazwa imprezy, póki co jest jeszcze robocza i być może ulegnie zmianie podobnie jak obecne hasło - "Stay connected" oraz symbol - Krzyż Jedności.

Dzisiaj tj. 13.03 został powołany Zarząd, który ma objąć kierownictwo nad pracami organizacyjnymi wraz z głównym koordynatorem - Krzysztofem Czubem.

Wstępnie powołanych zostało 7 sekcji:

- programowa - szef: Izabela Koczyk;
tel.: 665-582-089; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
- marketingu - szef: Mateusz Głasek;
tel.: 661-615-857; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
- techniczna - szef: Mateusz Szymański;
tel.: 507-055-448; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
- wolontariatu - szef: Andrzej Musiał;
tel.: 501-149-152; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
- obsługi pielgrzyma - szef: Natalia Suberlak
tel.: 798-959-491; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
- informatyczna - szef: Łukasz Szeremeta
tel.: 783-249-101; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

KOORDYNATOR: Krzysztof Czub; tel:. 607-280-423; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Będziecie informowani o dalszym postępie prac i wszelkich ważnych ustaleniach. Liczymy na Waszą pomoc i zaangażowanie. Wkrótce zostaną przybliżone zadania poszczególnych sekcji. Osoby, które będą chciały się zaangażować w pracę poszczególnej sekcji proszone będą o zgłaszanie się do jej szefa.

Pozdrawiam

Mateusz Głasek