Facebook

In Blanco Gosi Email
Archidiecezja Gdańska - Relacje
Wpisał Agata Brandt   
Wtorek, 16. Sierpień 2016 21:00

Dzień 14 sierpnia 2016 roku był dla Archidiecezji Gdańskiej dniem niezwykłym, w szczególności dla jednej z nas - Gosi Andrzejkowicz.

Nasza Animatorka Diecezjalna zdecydowała, aby właśnie tego dnia – w wigilię Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny - podpisać akt in blanco i pogłębić swoje Przymierze Miłości.

O godzinie 15:15 zaraz po koronce do Bożego Miłosierdzia w Sanktuarium Wierności w Świdrze odbyła się uroczysta Msza, podczas której Gosia podpisała symboliczną białą kartkę. Mszę Świętą celebrował ksiądz Zygmunt Czaja, który swoim zwyczajem wprowadził nas w bardzo podniosły nastrój, dzięki któremu mogliśmy jeszcze bardziej i pełniej uczestniczyć w Eucharystii.

Oprócz młodzieży na Mszy obecne były rodziny IV kursu - Gniazdo Zawierzenia - do którego należą rodzice Gosi, co wprawiło wszystkich w jeszcze większe wzruszenie, bo tak naprawdę cała kursowa rodzina mogła uczestniczyć w tak ważnym dla Niej dniu.

W imieniu młodzieży żeńskiej z Archidiecezji Gdańskiej mogę życzyć ci tylko byś zgodnie z piosenką zaśpiewaną na koniec tych uroczystości mogła "pójść dalej niż nogi Cię poniosą, gdziekolwiek Bóg powoła".